فال در زندگی روزمره انسان

فال در زندگی روزمره انسان

به طو کلی روانشانس ها معتقدند که در هر جامعه ای که آمار فال و فال گیری بالا باشد نشان دهنده وجود مشکلات ریشه ای در ان جامعه می باشد . در بین مردم ما نیز تا حدودی فال و فالگیری وجود دارد . البته بسیاری از فال ها نقش نمادین دارند و شاید انسان برای این که سنت های گذشته را فراموش نکند به آن ها روی می اورد . فال حافظ از این گونه فال ها می باشد . این فال به دلیل داشتن شعر های زیبا ، یکی از فال های مورد علاقه ایرانی ها و حدودا تمام جهانیان می باشد . اشعار این کتاب به زبان های زنده دنیا ترجمه شده است تا دیگران نیز بتوانند از این اشعار زیبا فیض ببرند . بسیاری از فال ها در زندگی انسان نقش مستقیم دارند و مشکلات آن ها را بازگو می کنند . برخی از انسان ها برای رهایی از این مشکلات به سمت این گونه فال ها می آیند تا بتوانند کمی از مسکلات خود را کاهش دهند . از این دسته فال ها می توان به فال ورق و فال قهوه اشاره کرد . این فال ها زمانی به کار انسان م اید که شخص دچار مشکلاتی باشد و معمولا از سوی شخص فالگیر همواره با وعده و امید انجام می گیرد . این گونه فال ها هم برای خود ضرر های دارند و هم فایده های زیاد . از ضرر های آن می توان به کلاهبرداری ها و ریشه گرفتن خرافات در بین مردم اشاره کرد ، چرا که معمولا برای گرفتن این گونه فال ها به انسان های توانمندی نیاز است و شما باید به شخصی اعتماد کنید که قبلا سوابق او را چک کرده باشید که این کار کمی مشکل ساز می باشد .ازفواید فال ها می توان به امید دادن انسان اشاره کرد . امید دادن در فال ها بسیار کار خوب و مناسبی می باشد . در بسیاری از مواقع شخص در برهه ای از زندگی خود قرار می گیرد که دیگر کاری از دستش بر نمی آید و تنها امید می باشد که او را به ادامه زندگی سوق می  دهد . هنگامی که شخص در این حالت قرار می گیرد فقط امید است که می تواند باعث نجات او شود . بعضی از فال های دیگر نیز هستند کمه ریشه در اعتقاد و مذهب های مردم دارد و به دلیل مذهبی بودن مردم کشور ما این گونه فال ها رواج یافته است . فال انبیا و فال تاروت از این سته فال ها می باشند . این فال ها حاوی سخنان پیامبران می باشد که بسیار ارزنده و ارزشمند می باشد . این سخنان را هر انسانی باید در زندگی خود گوش داده و به ان ها عمل کند . بیشتر این سخنان برای سعادت و کامیابی انسان ها گفته شده است و عمل به ان ها سعادت انسان را در بر می گیرد .

نحوه گرفتن فال

راه هایزیادی امروزه برای گرفتن فال روی کار آمده است . در قدیم به این سادگی ها نبود و حتما باید شخصی توانا و با تجربه را برای انجام این کار پیدا می کردید . در این حالت کلاهبرداری ها افزایش پیدا می کرد و اعتماد انسان ها سلب می شد . امروزه با استفاده از تکنولوژی راه های جدید برای این کار صورت گرفته است و شما به راحتی می تانید برای خود فال هایی نظیر فال قهوه ، فال انبیا ، فال تاروت و … را بگیرید .اگر در اینترنت و سایت ها سرچ کنید بدون شک سایت هایی را می باید که در کار فال و فالگیری فعهالیت دارند . این گونه سایت ها معمولا برای گرفتن فال پولی از انسان نمی گیرند و این راحت ترین و بهترین شیوه برای گرفتن فال هایی نظیر فال ورق و فال قهوه می باشد . در این حالت شما با کامپیوتر سر و کار دارید و دیگر اثری  از کلاهبرداری  در این میان وجود ندارد . کامپیوتر خیلی سریع داده ها را تحلیل می کند و آن ها را مورد پردازش قرار داده و جواب نهایی را ظرف چند ثانیه به شما اعلام می کند .این کار راحت ترین و سریع ترین روش برای گرفتن فال می باشد . ابته سایت هایی نیز هستند که این کار را به صورت مستقیم انجام می دهند که باید ابتدا آن ها تایید شوند و سپس به ان ها اقدام کنید .

چرا فال

فال ها بعضی اوقات می توانند مشکلات انسان ها را به راحتی ل کنند . البته در بعضی مواقع خود باعث ایجاد مشکل می شوند اما در حالت کلی فال برای روح و روان آدمی مناسب می باشد . برای مثال گرفتن فال حافظ به انسان آرامش می دهد و روح و روان او را آرام می کند . شما برای این که بتوانید برای خود فال حافظ بگیرید باید از معانی کتاب حافظ سر در بیاورید و باید کمی اطلاعات مربوط به زبان فارسیتان قوی باشد . این فال معمولا در شب یلدا و نوروز خوانده می شود و معمولا تمام ایرانی ها چند باری در این شب ها برای خود فال حافظ می گیرند . این نشان از اعتماد مردم به این فال دارند . باید گفته شود که این مانند یک سنت در داخل جامعه وجود دارد و سنت زیبایی نیز می باشد و باید ان را برای نسل های بعدی نیز حفظ کنیم . هر کسی به امد چیزی که دنبال آن است برای خود فال می گیرد . شاید در ابتدا کمی این موضوع را مسخره کنید ولی اگر کمی به آن فکر کنید می فهمید که فال برای انسان ها بسیار امر حیاتی می باشد و باید در هر جامعه ای وجود داشته باشد . گاهی اوقات انسان ها برای سرگرمی به اینگونه فال ها روی می آروند . فال ورق از جمله این فال هاست . این فال ه نحویسرگرم کننده می باشد و حالت شعبده بازی برای انسان دارد . شما دوست دارید که این کار را بارها برای خود انجام دهید . معمولا فال ورق توام با سرگرمی های ریاضی می باشد که به وسیله حرکت های خیلی سریع انجام می گیرد تا شما ها از آن سر در نیاورید . این دسته از فال ها بسیار جالب می باشند و ممکن است چند ساعتی را به گرفتن این گونه فال ها بگذرانید . در حالت کلی فال برای روح و روان آدمی بسیار کناسب می باشد و باعث رامش ان ها می شود .

سخنان پیامبران در قالب فال

فال انبیا و فال تاروت از جمله فال هایی هستند که انسان از آن ها می تواند درس زندگی بیاموزد . پیامبران انسان هایی بوده اند که برای راهنمایی و سعادت بشر برگزیده شده اند ف سخنان این بزرگواران راهنمای انسانها می باشد و سعادت آن ها را در بر دارد . هر کسی در زندگی خود به این سخنان گوش فرا دهد می تواند کامروا باشد . این گونه فال ها برای زندگی انسان بسیالر مناسب می باشد و می تواند سعادت خود را از ان استخراج کند . شما می توانید با گرفتن فال انبیا و فال تاروت ، نصایحی را که این بزرگواران می خ.استه به شما بگویند را در یابید و آن ها را در زندگی خود به کار ببرید . امیدواریم با عمل به آن ها بتوانید مسیر زندگی درست خود را تشخیص دهید .

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *