طالع بینی هندی زن متولد فروردین

نماد متولدین این ماه قوچ است .زنان متولد این ماه جذاب هستند و قدرت فوق العاده ای دارند. زن متولد فروردین بیش از مرد متولد فروردین در بدست  آوردن دل دیگران موفق است. متولد این ماه با ورود به یک جمع توجه همه را به خود جلب می کند زن متولد این ماه را که مریخی نیز می گویند از رنگ لباس قابل شناسایی هستند آنان سرتاپا قرمز می پوشند و عاشق قرمز  هستند.
بهتر است قبل از اینکه صاحب فرزند شوند شغلی داشته باشند تا جنب جوش داشته باشند و بتوانند شور و شوق خود را ابراز نمایند. در غیر اینصورت وی پس از ازدواج احساس محدودیت می کند .اما او در همه حال آزادی می خواهد. دختر متولد این ماه کاملا مستقل می باشد. او همانگونه که خودنمایی می کند مرد مناسبی را برای ازدواج پیدا می کند و ازدواج کاملی خ.واهد داشت. متولد فروردین سرشار از شور و شعف است و دوست دارد نقش مهمی را در زندگی داشته باشد.
نماد آنها قوچ است که علاقه به دیگران را نشان می دهد. وی فرصت را غنیمت شمرده و پا پیش می گذارد. گاهی خوش شانس است و گاهی معشوقه اش از وی فرار می کند. دختر متولد فروردین  ظاهرا زودرنج است اما باطنا کمال گراست .
او باید از کسانی که دوستشان دارد جدا باشد تا بتواند خود را بشناسد. او باید در اجتماع حضور یابد تا اجتماعی شود. دختر متولد فروردین باید زمانی را به خودش اختصاص دهد و اگر این کار را انجام ندهد از رابطه ها بیزار می شود. و داد و بیداد می کند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *