بررسی انواع فال های سایت بیست فال

فال

برخی از لنسلن ها به موضوع فال د فال گیری اعتقاد ندارند و ان را ریشه در خرافات مردم می پندارند.  ان ها معتقد هستند که کسانی به فال و فال گیری روی نی اورند که در زندگی خود دچار مشکل شده اند و راه حلی برای ان نمی توانند بیابند،  ولی واقعیت چیزی فراتر از این حرف هاست.  هنگامی مه ما بخواهیم در رابطخ با یک موضوع صحبت کنیم باید تمام عوامل را بررسی کنیم و خوبی ها و بدی ها آن را در کنار هم بسنجیم و با یک دید آگاهانه بتوانیم در این رابطه قضاوتنیم.  فال نیز چنین است و باید تمام ابعاد ان مورد بحث قرار گیرد تا بتوان در رابطه با ان به طور دقیق صحبت نمود.  باید در وهله اول گفته شدد که در جامعه ما انواع زیلدی از فال ها تشکیل شده است و هر دسته ای از مردم به یکی از ان ها اعتقاد دارد.  در ادامه به توضیح مختصری درباره هر کدام از ان ها ذکزر می کنیم ولی ابت ا باید درباره ریشه فال صحبت کنیم.

تعریف فال

به طور کلی به هر عملی مهبتواند حوداث و اتفاقاتی را از آینده برای دیگران بازگو کند فال گیری یا اینده گویی می گویند.  بسیاری از این افراد بر این لقیده هستند که سرنوشت انسان ها نوشته شده است و شما می توانید با دسترسی به ان ان ها را مشاهده کنید و در حد امکان مطابق میلو اختیار خود ان ها را تبییر دهید.  فال های گوناگونی در جوامع رداج پیدا کرده است که از ان ها می توان به فال قهوه، فال ورق،  فال حافظ، فال انبیا،  فال تاروت اشاره کرد.  در ادامه درباره ان ها صحبت می کنیم.

فال قهوه

فال قهوه از جمله فال هایی است که علاقه مندان زیادی را به خود دارد.  این فال به دلیل ویژگی هایی که دارد از عهده هرسی بر نمی اید و باید افراد برای یادگیری فال قهوه سال ها تجربه و مهارت کسب کنند.  در این فال با توجه به اشکالی که ذر سطح قهوه ایجاد می شود شخص فالگیر شروع به خواند فال قهوه می کند و اتفاقاتی را که در داخل ان می بیند بازگو می نماید. شاید در نگاه اول کمی برای شما این موضوع خنده دار باشد ولی در خیلی از مداقع این فال ها درست می باشند و تا کنون اطلاعات دقیقی درباره نحده بازگو کردن این اطلاعات وجود ندارد.  در کشور ما نیز فال قهوه از مشتاقان زیادی برخوردار است و از جمله فال های پر طرفدار می باشد.

فال قهوه

فال حافظ

یکی دیگر از فال هایی که هر شخص ایرانی برای خود تا به حال چند بار گرفته است،  فال حافظ می باشد.  این فال به دلیل منحصر به فرو بودن و ویزگی های خارق العاده همیشه از محبوبیت خاصی در بین مردم برخوردار بوده است. فال حافظ ترکیبی از شعر و فال می باشدو هر مسی که به تواند کمی اشعار فارسی را درک کند این فال برای او بسیار جالب می شود.  برای این که شما بتوانید مضمون اشعاری را که در این کتاب یعنی فال حافظ مطلع شوید حدما باید چند سالی را به شعر خواندن و ادبیات بپردازید چرا مه معانی اشعار حافظ واقعا گیرا و برای هر کسی ممکن است دشوار باشد.  در بسیاری از کتب فال حافظ معنی اعشار ان را در پایین صفحه نوشته شده است و دیگر نیازی نیست برای معنی کردن ان به دیگران مراجعه کنید بلکه با خواندن معنی ان می توانید از کلام حافظ بهره ببرید. این فال در شب یلدا و عید نوروز گرفته می شود و تقریبا تمام ملت ایران به ان اعتقاد دارند. حتی کسانی که به فال اعتقاد ندارند برای این که شعر های بی تظیری در ان وجود دارد به واسطه ان کتاب فال حافظ را باز می کنند و از روی ان برای خود و دیگران اشعار پر معنی ان حضرت را می خوانند.

فال حافظ

فال انبیا

این فال برگرفته از سخنان پیامبران و انبیای الهی می باشد.  این فال برای کسانی که اهل معرفت و خرد هستند بسیار مناسب می باشد.  در این فال انبیا نکات اموزنده و مهمی وجود دارد که از روی ان می تواند برای اینده خود تصمیم گیری نمود و راه درست را تشخیص داد.  برای جمع اوری سخنان پیامبران انسان های زیادی تلاش کرده اند و عمر خود را بر روی این کار قرار داده اند و سال ها زحمت و تلاش کرده اند .  شما برای گرفتن فال انبیا باید نزد افراد متخصص در این کار بروید و از ان ها انجام این عمل را بخواهید چرا که این کار کاملا تخصصی می باشد و نیازمند علم و تجربه فراوان می باشد . این فال به واسطه این که کشور خود ما یعنی ایران مسلمان می باشد بسیار رواج دارد و تقریبا تمام مردم ان را باور دارند و سخنان انان را پذیرا می باشند.  نکات ارزنده ای که ذر این فال ها وجود دارد می تواند راه گشای کار انسان ها و زندگی ادم ها باشد.

فال تاروت

از دیگر فال هایی که در کشور ما رواج گرفته است فال تاروت می باشد.  این فال برای انسان ها بسیار ارزنده می باشد و می تواند ارامش عجیبی را در انسان ها ایجاد کند. شما می تواند با گرفتن فال تاروت روح و روان خودتان را ارام کنید.  گرفتن این فال به تمام انسان ها پیشنهاد می شود.  فال زمانی می تواند برای انسان موثر واقع شود که بدان یقین داشته باشد و با تمام تلاش و کوشش خود بتواند مشملی را که گرفتار شده است بر طرف سازد.

فال ورق

فال ورق از جمله فال های بامزه و زیبا می باشد.  اصول اولیه این نوع فال را ریاضیات تشکیل داده است و از ان مسایل ریاضی گوناگونی استفاده شده است.  حتی گاهی اوقات ممکن است شخص فالگیر خود نداند چه کار می کند و از مسیله ای که حل می کند با خبر نباشد ولی با این حال به راحتی ان را انجام می دهد. این فال به دلیل سرگرمی های ریاضی که ذر ان استفاده شده است برای هر شخصی بامزه می باشدو ممکن است یک شخص بارها ان را تکرار کند.  بیشتر فالگیران فال ورق را سریع انجام می دهند تا اشخاص دیگر قادر به یادگیری ان نباشند. این نوع فال خوذ شیوه ها و روش های گوناگونی دارد و شما به تناسب فالی که می گیرید یکی از ان را انتخاب می کنید.  این فال برای کسانی که به فال ورق نیز اعتقاد ندارند جالب می باشد چرا که حالت شعبده بازی دارد و ممکن است ان ها را تحریک کند که این کار را بیاموزند،  البته برای این که بتوانید این کار را بیاموزید باید چند بار ان را انجام دهید ولی بیشتر اوقات این عمل را ان قدر سریع انجام می دهند که یادگیری ان برای شما ممکن نیست.

فال ورق

فواید گرفتن فال

فال ممکن است هیب هایی داشته باشد دلی در کنار ان خوبی ها زیادی نیز دارد.  فال ها می تواند به اشخاص انگیزه فراوانی بذهند و کار شما را در ای باره بسیار راحت تر کنند.  بعضی اوقات شخص در یک مرحله از زندگی خود دچار مشکلاتی می شود که تنها با امید دادن می توان او را ذوباره به حالت اولیه باز گرداند.  فال ها می اوانند هنچین حالتی را در شخص ایجاد کتند و این عمل اوسط شخص فالگیر انجام می شود.  فال حافظ یکی از بهترین فال هایی هست که هر شخصی می تواند برای خود ان را بگیرد.  این فال که تقریبا همه مردم تا به حال چند بار ان را انجام داده اند یکی از بهترین و زیباترین فال ها در ایران می باشد و شایسته است که این سنت نیکو و پسندیده را به نسل های بعدی نیز منتقل نماییم.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *