گرفتن فال حافظ | انواع فال حافظ | فال حافظ آنلاین | دیوان حافظ

در این بخش اشعار حافظ را به صورت کامل برای بازدید کنندگان قرار داده ایم و برای هر کدام از اشعار،تعبیر آن را بصورت روان و قابل فهم در نظر گرفته ایم. فال حافظ پربیننده ترین و محبوب ترین فال در میان ایرانیان است.این فال از گذشته ها در بین مردم رواج داشته و اکثریت مردم به آن اعتقاد دارند.تمام تعابیر این فال از مظمون اشعار حافظ گرفته شده است.دیوان حافظ در بین مردم ایران محبوبیت خاصی دارد و شاید بتوان گفت همه ی مردم ایران با دیوان حافظ آشنایی دارند و حتی بسیاری از افراد این دیوان را نگه داری میکنند وآن را مطالعه میکنند.محبوبیت دیوان حافظ به قدری است که بسیاری از اشعار آن در کتب درسی آمده تا همه زیبایی اشعار آن را درک کنند. اصول کلی فال حافظ بدین صورت است که ابتدا به مورد موضوع خاصی فکر کرده و به اصطلاح نیت میکنیم و سپس اقدام به گرفتن فال میکنیم.نیت فال یکی از مهم ترین بخش های فال حافظ محسوب میشود.افرادی که آشنایی زیادی با فال ها دارند میدانند که نیت خالصانه شرط اصلی نتیجه صحیح فال است.نیت خالصانه یعنی اینکه فردی که میخواهد فال بگیرد باید اعتقاد کامل به فال حافظ و درستی نتیجه آن داشته باشد.تنها در این صورت است که نتیجه فال میتواند برای شما درست باشد.

وب سایت بیست فال در این قسمت سعی کرده تا تمام اشعار حافظ که مرتبط با گرفتن فال است را به همراه تعبیرآن را قرار دهد تا شما براحتی و فقط با یک کلیک فال خود را بگیرید.لازم به ذکر است که تمام تعابیر فال حافظ با معنی منحصر به فرد برای این وب سایت بوده و در هیچ وب سایت دیگری چنین تعابیری نیامده است.زیرا این تعابیر از منابع معتبر برگرفته شده و به هیچ عنوان از روی سایت های دیگر کپی برداری نشده است.

برای گرفتن فال روی لینک دیدن نتیجه کلیک کنید.

 

فال حافظ از جمله فال هایی است ک در بین مردم از اهمیت ویژه ای برخوردار است این فال را به دلیل این که حضرت حافظ ان را ارایش و چینش داده است نام گذاری کرده اند و به یاد او هر بار که بخواهیم فال حافظ برای خودمان بگیریم باید برای ان حضرت فاتحه ای خوانده تا روحش قرین رحمت الهی قرار بگیرد . از جمله توانایی های حافظ علاوه بر فالش می توان به شعر سرودن او اشاره کرد که حدودا در این کار بی همتا و بی نظیر بوده است به ایشان لقب لسان الغیب را نیز داده بودند چرا که می تانست از اینده واحوالات مردم سخن هایی بگوید که تا به حال کسی نظیر ان را نشنیده بود .امروزه با وجود افراد مختلفی که در زمینه فال کار می کنند توانسته اند با گول زدن افراد ساده لوح برای خود شغلی دست و پا کنند. افرادی که در ابن حیطه کار می کنند همیشه در صدد بهترین ها برای خودشان هستند. فال حافظ یکی از ان موارد می باشد که افراد به وفور در طول روز ان را انجام می دهند.

فال حافظ

 

گاهی اوقات این امر میسر می شود که افراد و عموم مردم در زمینه های مختلف به وسیله فال حاجت های خودشان را ار خداوند طلب می کنند. اگر به این بندیشیم می بینیم که این امر فقط به وسیله تلاش خود امسان میسز می گردد. در هر زمانه ای کار فال گرفتن به خصوص فال حافظ در بین افراد رواج داشته و با قواعدی که دارد همه در صدد هستند تا این کار را انجام دهند. اگر بخواهیم در یک نکته بگوییم که ایا فال خوب است یا نه باید گفت که این کار فقط یک تلفین بین افراد بوده و این کار برای یک سری که بسیار در این کار خبره شده اند سبب ایجاد شغلی برایشان شده است. فال حافظ امروزه در بین مردم دارای محبوبیت خوبی بوده و همگی برای مشکلات و براروده شدن حاجات خود این کار را انجام می دهند. در اصل بخواهیم بگوییم که اصل و اساس فال حافظ و دیگر فال ها از کجا امده باید گفت از زمان میلاد مسیح این کار انجام گرفته و عموما بر اساس اصولی که داشته می توان گفت انجام دادن ان اسان بوده ولی باید گفت که نباید به ان زیاد برای ارزوها و امال خود اتکا نمود. در اوقاتی که بعضی از افراد بیکار می شوند در این زمینه این کار را انجام می دهند. اگر زمانی این کار را خودتان انجام دادید به این فکر کنید که چه می خواهید و در زندگی به چه چیزی می اندیشید. زیراد نباید به حرغ های گفته شده در فال انکا نمود.

فال حافظ با معنی

اما در امر فال حافظ و فال انبیا باید این حرف را گفت که به گونه ای که حاجتتان را از ته دل بخواهید خدا نیز این امر را میسر می کند. هر  گونه حاجتی را نباید از این فال ها خواست زیرا گاهی اوقات و یا شاید بتوان گفت که همیشه با حرف های خوشجال کننده ای که می زنند فقط سبب شادی زود گذری در انسان می شوند و باید این نکته را تایید کرد که همیشه نباید دل را به دریا زد و خواسته ها را از انواع فال ها خواست. ولی فال حافظ این گونه نیست و به دلیل نعمتی که خدا در اختیار حافظ قرار داده توانسته با حرف ها و پیشگویی هایی که کرده است به افراد امید کاذب ندهد. به همین دلیل اگر قصدتان استفاده کردن از فال حافظ است می توانید به ان دل ببندید. هر چند امروزه با وجود دیگر فال ها مانند مانند فال تاروت سبب سوء نیت بد افراد نسبت به دیگر فال ها شده است. به همین دلیل اغلب افراد حتی گاهی اوقات به فال های مانند فال حافظ و فال انبیا شک می کنند و با خود می گویند که این امر به وسیله این فال ها میسر نیست. به همین دلیل امروزه می بینیم کمتر از فال حافظ استفاده می کنند و دیگر در کار خود به این چیزها معتقد نیستند. اگر دقت نماییم می بینیم در انواع و اقسام مختلف فال وجود دارد و افراد ایران مخصوصا در استفاده از این کار نسبت  به بقیه بیشتر این کار را روزانه انجام می دهند. ولی باید گفت که نباید هر موقع خواستیم از این وجهه برای کارهایمان استفاده نماییم و اگر فال حافظ یا هر مدلی که گرفتیم بد در امد ان را به گردن این افراد مربوط به فال بگذاریم و باید خود بگوییم که ما چرا برایمان فقط بدی می اید و شانس نداریم. زیرا نمی توان گفت که ما فقط به این چیزها تنها امیدواتر باشیم و باید امیدمان به خدا باشد. زیرا این فال ها مانند فال حافظ و دیگر موارد فقط برای انسان امیدواری می اورد و نباید همه چیز را به این فال ها متکی کرد.